ניקיון, שטיפה

ישנם מספר מצבים בהם הרצפה זקוקה לחידוש, הנפוצים והמוכרים לנו הם: אחרי שיפוץ שבו הרצפה מפוצצת בשאריות בנייה ומלט, והשניה, היא לאחר מספר שנים שאז הרצפה זקוקה לחידוש, כמו כמו כל רהיט וחפץ. ישנם מספר סוגי פוליש, אך כאן נסביר על פוליש ווקס. איך עושים זאת? מהם התהליכים? ומה זה דורש מכם?

תהליכי פוליש ווקס לרצפה

ווקס, הוא למעשה השלב האחרון בתהליך הפוליש. כלומר, בשלבים המוקדמים של העבודה, ראשית עושים את אותם פעולות שעושים בכל פוליש. כלומר, קרצוף יסודי לכל אזורי הרצפה. ההבדל בין פוליש ווקס לבין פוליש קריסטל, הוא ברמת הגימור והתוצאה. בקריסטל, עושים זאת באמצעות 5 השלבים, וסוג זה מתאים כמעט לכל סוגי הרצפות, למעט קרמיקה וגרניט אשר מוגדרים כאטומים. בפוליש ווקס, לאחר סיום שלב הקרצוף היסודי, החברה תצפה את הרצפה בעזרת מכונת פוליש בשכבת ווקס עדינה, אשר תשאיר מראה מבריק ונוצץ למשטחי הרצפה. הווקס עשוי להחזיק למספר שנים, ולרוב רק עסקים משתמשים בו. סוג פוליש זה מתאים בעיקר לרצפות בלטות או רצפות P.V.C ודומיהם. חשוב לציין, כי שכבת הווקס הינה שכבה מחליקה, ולכן רוב הצרכנים מוספים מעט בתשלום ע”מ להוסיף חומר אקרילי המונע החלקה.

מידע כללי אודות העבודה

אם החלטתם ללכת על פוליש ווקס לרצפות בביתכם או בעבודה, יש לדעת מספר דברים ע”מ להתארגן עליהם מראש. משך העבודה, הוא כמובן בהתאם לגודל העבודה במ”ר אשר נמצאים בבית או בעבודה. עובד מקצועי ממוצע, יכול להספיק כ-80 עד 100 מ”ר ביום. במידה ובחרתם לנקות גם יתר הבית, מומלץ שתבקשו שיגיעו מספר עובדים לעשות את העבודה, ולא רק עובד בודד שיקח לו מספר ימים לסיים. דבר נוסף שכדאי לדעת, לאחר סיום פוליש ווקס, אין לשטוף את הרצפה למשך חמישה ימים, ע”מ לתת לווקס להיספג היטב בתוך הרצפה ולהשאיר מראה מבריק למשך תקופה ארוכה. משך תוחלת החיים של הווקס היא כשנה, אך אם תקפידו על ניקיון טוב לפחות פעם בשבוע עם חומר ריצפה ווקס, סביר להניח שתוכלו לשמור על ההברקה למשך מספר שנים טובות.

חברתנו פוליש הטובים מומחית בכל סוגי הפוליש, בין היתר גם בפוליש ווקס. לנו מספר צוותים, אשר יוכלו להגיע אליכם לחדש את המרצפות, ובמידה ותבחרו גם ניקיון כללי לבית, אנו נשל גם צוותים המיועדים לכך. לקיראה עוד על שירותינו, תוכלו למצוא בתפריט הראשית או בעמוד אודות. פרטים נוספים ושיחה עם נציג החברה, חייגו אלינו למספר 052-3939035 ונשמח לתת לכם שירות.