אתם מתרגשים, הבית החדש כבר כמעט מוכן, אתם כבר אורזים את הרהיטים לקראת המעבר לדירה החדשה, אבל היי, מה קורה עם הניקיון של הבית? בוודאי כבר ביקרתם בדירה וראיתם את ערימת העבודה המחכה לכם מעבר לפינה, מה עושים וכיצד מסדרים את כל הבאלגן ומנקים את הבית? חברות פוליש יוכלו לתת לכם מענה מקצועי הכולל פוליש לבית והכנת הבית לקראת כניסתכם. על קצה המזלג, נסביר מהו בעצם פוליש. פוליש הוא סוג קרצוף/צחצוח/הברקה. פוליש נעשה בעזרת מגוון שיטות המתאימות בדיוק לפי סוג הרצפה בביתכם. למשל ברצפות קרמיקה האטומות, ניתן לבצע רק קרצוף, ללא הברקה. לעומת זאת ברצפות אבן, שיש, בלטות ועוד, ניתן גם לעשות הברקה קריסטלית או ווקס.

פוליש לבית זה הפתרון בשבילכם

במהלך עבודת הפוליש, הרצפה תיהיה חדשה, נקייה ומבריקה. אבל לפני שתתלהבו, דעו כי שוק זה הוא אחד הפרוצים, וישנם מאות חובבנים שאינם באמת יודעים את העבודה. במקרה שנפלתם על חובבנים, קחו בחשבון כי ייתכן ותשלמו מחיר גבוה, בטח בעד התמורה שאתם יכולים לקבל במחיר זה. חברות מקצועית כמו פוליש הטובים, מעסיקים את העובדים המנוסים ביותר והחרוצים ביותר. פוליש הוא תהליך ארוך ושעולה גם לא מעט, עקב העבודה הרבה שיש. לכן, לפני שתזמינו פוליש לבית, עשו סקר שוק ובקשו לפחות 5-10 הצעת מחיר, המלצות והתחייבות בכתב לגבי מה אתם תראו בסוף העבודה. כשאנו אומרים שסה תהליך יקר, אנו מתכוונים לזה, הסיבה המרכזית היא עלות חומרי הניקיון שעולים לא מעט ויכולים להגיע לכמה אלפים עבור ניקוי דירה גדולה. לכן, אם קיבלתם הצעת מחיר זולה מידי, סביר להניח שזה מגיע על חשבון איכות החומרים – מה שאומר שזה לא יחזיק הרבה זמן במקרה הטוב, ובמקרה הרע זה כלל לא יעשה את העבודה.

טיפים שכדאי לדעת בנושא

אמנם ניתן לבצע גם פוליש לבית בעצמכם, ואפשר לומר שלא מעט עושים זאת (אולי לא תמיד הצלחה, אך עדיין עושים), אך היתרון של חברה הוא גדול: ראשית, זמן. חברה תחסוך לכם את הזמן הגדול שזה ידרוש מכם, ופעם ראשונה זה יקח לכם שבעתיים זמן. שנית, ההבדלים בתוצאות הם מטורפים. חברה מומחית שיודעת את העבודה, תתאים את חומרי הניקיון וסוג העבודה בהתאם לרצפה. ובגלל הניסיון, גם התוצאות יהיו בהתאם. שלישית, אחריות. חברה שלוקחת אחריות על העבודה, תוכל להבטיח לכם ראש שקט ללא נזק מיותר לרצפות. רוצים לשמוע עוד בנושא? צרו קשר עם פוליש הטובים.