רצפות הבית או המשרד עשויות משיש, מעולה. רצפות שיש הן איכותיות ונחשבות ליוקרתיות, לכן החשיבות לשמור עליהן כך, הן בהתאם. כמו שאומרים, להיות ראשון זה מחייב. אם אתם כאן, כנראה כי אתם מתעניינים בפוליש לשיש, א”כ לפניכם מדריכון קטן לכדאי וחשוב לדעת אודות פוליש בכלל ופוליש לשיש בפרט.

אתם אוהבים את הרצפה נקייה או גם מבריקה?

לרצפות שיש, יש כמה סוגי ניקיונות, כדי שלא תלכו לאיבוד ביניהם, אנו נחלק אותם לפי מספרים:

1- קרצוף. קרצוף זה אומר ניקיון יסודי לשיש עם מכונת פוליש המסירה כתמים, טיט, מלט ושאר שאריות בנייה או לכלוך.

2- קרצוף + שכבת ווקס. אופציה שנייה היא קרצוף יסודי כמו הראשון, אך כדי שהרצפה תקבל מראה מבריק יותר, ניתן לצפות את הרצפה בשכבת ווקס. קראו עוד על פוליש ווקס.

3- קרצוף + הברקה קריסטלית. אופציה זו היא המומלצת מכולם והמבוקשת ע”י רוב הלקוחות בעלי רצפת שיש. מלבד הקרצוף היסודי, הרצפה עוברת תהליך הברקה באמצעות שלושת שלבים (הנקראים אצלנו שלבי האיקסים). במהלכה הרצפה תראה כחדשה ובעלת מראה מבריק. בנוסף, מחדירים לרצפה חומר משמר קריסטלי, מה שיבטיח רצפה מבריקה למשך שנים ארוכות (בניגוד לווקס המחזיק לא יותר משנה אחת). קראו עוד על פוליש קריסטל.

4- ליטוש אבן + הברקה קריסטלית או ווקס. שיטה זו מומלצת רק במקרים בהם מלבד פוליש לשיש, יש צורך גם בליטוש השיש. עובי הליטוש יהיה בהתאם למצב הרצפה, כך גם המחיר שלו (זה תהליך יקר). בנוסף לליטוש, לרוב גם מוסיפים שכבת ווקס או קריסטל כמו בשיטות הקודמות.

פוליש לשיש תהליך שאורך כמה ימים

כפי שבוודא הבנתם מהשיטות הנ”ל, פוליש לשיש הינו תהליך מקצועי הדורש ידע, טכניקה ומקצועיות. לכן חשוב לדעת מספר דברים: חובה להזמין רק חברה מומחית כמו פוליש הטובים. יש לקחת בחשבון כי לרוב אין מדובר בתהליך של שעות, אלא דווקא של ימים (אלא א”כ מדובר רק בחדר קטן בלבד). בנוסף, יש לדאוג כי מים לא יגעו בשיש לפחות כ-5 ימים מסיום העבודה. אם שיטות הקרצוף הנ”ל נשמעות לכם כמו שפה זרה, כדאי כי תרימו אלינו טלפון, ואנו נשמח להסביר לכם בהרחבה ובסבלנות על פרט ופרט בתהליך בהתאם למצב השיש.