כאשר אתם מגיעים להחלטה כי זהו, נמאס לכם ממצב הרצפה בבית וחייבים לעשות משהו עם זה, עומדות לרשותכם שתי אופציות. האופציה הראשונה היא שיפוץ כללי לבית. שיפוץ כורח בתוכו החלפת כל המרצפות, חידוש מלא לבית ועוד. החסרון בשיפוץ, הוא הטרחה הרבה והמחיר הגבוה שהוא גובה. אופציה שנייה היא לעשות חידוש לרצפות באמצעות פוליש קריסטל. הרעיון בפוליש זה, הוא לגרום לרצפות להיראות חדשות ומבריקות, רק בלי להוציא סכומים גדולים ובלי להפוך את הבית לאזור תעשייה ושיפוץ.

מה זה פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל, הוא סוג פוליש אשר נעשה באמצעות מספר שלבים, המכריח את הרצפה להיראות חדשה. בשלב הראשוני, החברה תבצע קרצוף באמצעות מכונה, ע”מ להסיר את שכבת הלכלוך הקיימת ברצפה. בשלב השני, חברת הפוליש תעבור שוב על הרצפה באמצעות מכונה, רק הפעם היא תעשה זאת עם חומר מקדים הברקה. כלומר, הכנה להברקה. בשלב השלישי, החברה תוסיף למכונה גם צמר פלדה שבאמצעותו ניתן להחדיר את החומר השלישי לתוך הרצפה הגורם להברקה ראשונית לרצפה. בשלב הבא והרביעי, חוזרים על אותה פעולה כמו האחרונה באמצעות צמר פלדה, רק ההבדל בסוג החומר שאותו מחדרים. מיד בתום סיום שלב זה, כבר יהיה ניתן להבחין בהבדלים משמעותיים, וניתן כבר ליהנות מרצפה נקייה ומבריקה. אך למרות הכל, ישנו את השלב הבא, שמטרתו הוא לגרום לשימור פוליש קריסטל לתקופה של כמה שנים. השלב האחרון נעשה בעזרת ספוגית רכה יותר, ובעזרת משמר קריסטלי איכותי, מה שיגרום להתפעל מהתוצאות ולא והאמין שהרצפה נראית כחדשה. זה בקצרה תהליך הפוליש הקריסטלי. כמובן שישנם עוד מספר פעולות שהחברה תעשה, אך בגדול זה התהליך.

היתרונות של פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי, בניגוד לסוגי פוליש אחרים כמו אקרילי, ווקס וכדומה, הוא שפוליש זה משאיר מראה מבריק ממש כמו מראה, אך אינו גורם להחלקה כמו ווקס למשל. במהלך העבודה, החברה תשתמש בחומר המונע החלקה, מה שיגרום לכם ליהנות מכל העולמות. פוליש הטובים, הינה חברה וותיקה המומחית בחידוש מרצפות מכל הסוגים באמצעות סוגי פוליש שונים ומגוונים. החברה נותנת את שירותיה בכל אזורי הארץ, וע”מ שתוכלו לקבל דירה נקייה ומבריקה או משרד בעל מראה יוקרתי, יש לפנות אל נציגנו ע”מ לקבל הצעת מחיר.