לאחר התלבטויות רבות ושיקולים רבים, הגעתם למסקנה כי עכשיו זה הזמן הנכון לחדש את המרצפות. פתחתם את האינטרנט, וחיפשתם חברות פוליש. עם החיפוש, הופיעו מול עינכם מאות אם לא אלפי חברות פוליש שנותנות את שירות אלו. כרגע אתם תוהים במי לבחור, עקב כך שכולם מדברים פחות או יותר את אותם דברים, אבל, וכאן אבל גדול, המחירים הם שונים בין חברה זו לחברה אחרת בפער משמעותי. מה עושים? איך יודעים באיזה חברה כדאי לדעת? כדי לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה והטובה עבורכם, לפניכם מדריך קצרצר שכדאי לקרוא (אל דאגה, זה לא פוסט חפירה).

מחיר ואיכות מגיעים ביחד?

חשבו על זה, אתם רוצים לרכוש רכב חדש מהיצרן ולפניכם עומדות מאות הצעות. זה יכול להיות רכב של חברה זו או חברה אחרת, אך פערי המחירים כידוע לכולם הם עצומים. האם זה אומר שהפערים ביניהם לא מוצדקים? כלומר, זה שהרכב עולה יותר יקר זה כנראה הוא שווה את זה. חשוב לדעת, בעבר לא הייתה מודעות לעניין המחירים וקרה לא אחת שאנשים שילמו מחירים גבוהים כי לא היה להם תחלופה טובה יותר. אך כיום הצרכנים למדו היטב את המשחק ויודעים לזהות מקילומטר האם המחיר מוצדק או לא. הדבר נכון לרכבים, לבגדים ובעצם לכל תחום שתרצו כולל פוליש. חברה שלוקחת זול, זה כי היא שווה את זה! כלומר, הזול בא על חשבון האיכות. חברה שעובדת עם ציוד איכותי ועם חומרי ניקוי איכותי ומעסיקה צוותי ניקיון מנוסים שיודעים את העבודה, היא לא תוכל לעשות מחיר זול, כי זה לא יהיה לה רווחי. אז נכון, שמענו לא אחת על מקרים בהם עקצו לקוחות, אך אלו מקרים יוצאי דופן ואינם משקפים את מצב שוק חברות פוליש שברובם המוחלט עובדים כי לפרנס את בני משפחתם.

אז כך בוחרים חברות פוליש

ראשית, אל תתייחסו אל המחירים. כלומר, תתייחסו, אבל לפני כן תבדקו כמה דברים שיותר חשובים. בדקו את איכות העבודה, ניתן לראות את זה ע”י צפייה בסרטונים, המלצות של אנשים שבוצעו אצלם העבודה או סתם קריאה בפורומים השונים אודות חברות פוליש שונות. הדבר הבא שתבדקו הוא ניסיון, במקרה של פוליש, 3 שנים זה טירונות, תקחו חברות פוליש שנמצאות בענף באופן פעיל לפחות 5 שנים. והדבר האחרון הוא המחירים. לאחר שמצאתם כמה חברות שעומדות על הקרטיריונים של חברה מקצועית, רק אז תשקלו את עניין המחיר בעד התמורה שאותה החברה הציע. קראו עוד על פוליש.