כורסא בחצר

סלון בלי ספה? זה לא ממש נשמע טוב. חלק משמעותי מאוד מכל סלון זוהי הספה הנוחה והמזמינה, הספה המפנקת והמענגת שאנחנו נהנים להתרווח בתוכה, לנמנם עליה את נמנום הצהריים, לשתות עליה את כוס הקפה ובקיצור, לבלות עליה וליהנות ממנה שעות רבות ביום. אך מה קורה כשהספה מאבדת את המראה החדש שלה? הריפוד שלה מתלכלך או נקרע, או אז אנחנו כבר הרבה פחות ‘מסמפתים’ את הספה. אז מה עושים עם ספה במצב כזה?

הספה בבית מהווה מקום הכי נעים והכי מזמין. אנחנו ממש לא יכולים לתאר לעצמנו את הבית ללא הספה. אך הספה, כמו כל רהיט או פריט אחר בבית, מתבלה עם הזמן. היא נהרסת, היא מתלכלכת והיא הופכת להיות הרבה פחות סימפטית. מה עושים במקרים מעין אלו? אז בדיוק לשם כך ישנה האפשרות לפנות אל אנשי מקצוע אשר זו האומנות שלהם. לטפל בספה. לנקות אותה, לתקן אותה, לחדש אותה ובקיצור להחזיר אותה לימי הזוהר שלה.

לא צריך לקנות ספה חדשה

אז יש כאלה שימהרו לקנות ספה חדשה כשהם יחליטו כי הספה כבר אינה כשהייתה ולכאורה היא כבר עשתה את שלה. אז האמת שממש לא כדאי למהר להחליף את הספה. אם כבר התיידדתם, התחברתם והתרגלתם לספה, לא כדאי לכם להחליף אותה בחדשה. לא קל להתרגל לרהיטים חדשים ובמיוחד לא לרהיט מפנק וחביב כמו ספה. ישנה אפשרות לתקן את הספה ולקבל אותה שוב ממש כמו חדשה.

ניקוי ספות מבד מחדשים את ימיה כקדם

ספות בד נוטות לספוח כתמים וגם ריחות וקשה מאוד להתפטר מהם. לא מדובר בבגד אותו אפשר להכניס אל מכונת הכביסה ולהוציא אותה נקייה. מדובר ברהיט שהוא אינו כביס. אז כאשר הספה צברה לכלוך וכתמים שאין לכם אפשרות להסיר אותם באמצעים ביתיים שברשותכם, הטוב ביותר הוא שתפנו אל חברה מקצועית המציעה שירות של ניקוי ספות.

ניקוי ספות עור וחידושן

ספות עור הן הרבה פחות בעייתיות מבחינת לכלכוך. העור דוחה את הלכלוך ולמעשה הוא אינו חודר פנימה. הלכלוך נשאר על פני העור ובאמצעים קלים ופשוטים ניתן להסיר אותם. אם מדובר בכתמי דיו, כדאי לדעת שהעור שהוא חומר טבעי, יספוג אותו עם הזמן ולא יישאר ממנו זכר.

אז אולי לא כל כך קשה לנקות את הספה מעור. אבל הוא סובל מבעיה אחרת. העור נוטה להשתפשף עם הזמן במיוחד במקומות שם הוא מתמתח הרבה, שזה במושבים. עם הזמן השפשופים מתרחבים והופכים לקרעים. ברור שזה מאוד לא אסתטי ומאוד לא נחמד להשתמש בספה קרועה כזו. אז גם כאן ישנה אפשרות לטפל בבעיה.

חברה שמציעה טיפול וחידוש בספות עור, היא זו שתיטיב לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.