רצפה נקייה עם שטיפה

מכונת פוליש אמנם אינה עושה קסמים אך נדמה שהיא משאירה חותם מיוחד בבית ובעסק והופכת את הרצפה שלכם, שכבר חשבתם שהיא אבודה, להרבה יותר יפה ממה שחשבתם שהיא תהיה. כיצד זה קורה ומה היתרונות של מכונה זו חוץ מעיצוב הבית מחדש? זה הזמן לקבל את כל הפרטים.

מהי מכונת פוליש?

מכונת פוליש לרצפות יכולה להיות קטנה או גדולה, לעתים היא בגודל של שואב אבק קטן ולעתים היא תהיה בגובה של מטר שלם ואף יותר. המכונה עצמה אינה מורכבת מידי אך הפעולה שהיא מספקת הופכת את הרצפה לבוהקת כמו בטלוויזיה. בתחתית המכונה ישנה מברשת מסתובבת שמטרתה לשייף את הרצפה. שיוף הרצפה תורם להסרת הכתמים שכבר הספיקו להיטמע בשכבות התחתונות יותר שלא ניתנים להסרה בדרך ידנית גם אם תשפשפו חזק במיוחד. לאחר מכן המכונה מורחת שכבה של וקס או חומרים קריסטליים על הרצפה כדי לשמר אותה ולתת לה את הברק המיוחד.

מה היתרונות של מכונת פוליש?

 

  • פוליש לרצפות היא אחת הפעולות הכי פשוטות שיש. אמנם רק איש מקצוע מוסמך יכול לבצע אותה באופן בטוח בלי להזיק לרצפה אך היא מתבצעת תוך זמן קצר במיוחד.
  • פוליש לרצפות מספקת ברק נהדר שמאיר את כל הבית באנרגיות חיוביות. הברק שאנו רואים בפרסומות בטלוויזיה יכול להיות גם אצלכם בבית הודות לשכבת הווקס שנמרחת.
  • שכבת הווקס שנמרחת על הרצפה יכולה גם למלא שריטות קיימות. מילוי השריטות נותן לרצפה מראה מושלם ויחד עםז את מונע משריטות חדשות להיווצר.

 

אלו סוגי פוליש לרצפות קיימים?

יש כל מיני סוגים של פוליש לרצפות כאשר הפוליש המפורסם ביותר הוא פוליש וקס. האמת היא שפוליש וקס הוא לא הפוליש הטוב ביותר אך הוא פשוט הכי זול שיש. פוליש קריסטל הרבה יותר טוב כי הוא עמיד ליותר משנה, בעוד שפוליש וקס יהיה עמיד רק לכמה חודשים ספורים, אך הוא גם יקר פי 2 לפחות ממנו. יש גם פוליש אקרילי אך הוא מתאים בעיקר למקומות ציבוריים כמו קניונים או מוסדות שבהם דורכים אנשים רבים בכל שעות היממה, כאשר הברק שהוא מספק פחות מרשים משל השאר.

לעמוד הבית של פוליש הטובים.